Неділя, 22.04.2018, 10:54
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Форма входу
Категорії розділу
кількість учнів [1]
Мої статті [74]
Бібліотека [2]
Історія [52]
Методика [68]
Законодавство [12]
все, що стосуються нормативно-правових актів
Гордість школи [11]
Учнівське самоврядування [8]
Все від учнів
Робота в класах [19]
Робота проведена коасними керівниками та вчителями початкових класів
Для вчителів [1]
Матеріали обмеженого користування
Інформатика [5]
Пошук
МОН України
НУШ
Відділ освіти
Інтелект України
Головна » Статті » Мої статті

Вами пишається школа

Свої таланти, Богом дані,

Тобі, Вкраїно рідна, віддамо…

Саме під таким гаслом 7 травня 2014 року у ЗОШ №1 І-ІІІ ступенів імені Івана Франка відбулось традиційне свято «Вами пишається школа». Уже декілька років поспіль у час, коли приходить весна і надворі  буяє різнотрав’я,  Рідна школа скликає дітей, батьків та педагогів, аби пошанувати їхню працю та здобутки, ще раз привітати і нагородити переможців та призерів предметних олімпіад, конкурсів, юних науковців.

 

Урочистості традиційно розпочалися із благословення духовного наставника школи отця Ростислава Мелеха, який у вітальному слові зазначив, що усі таланти дарує дитині Господь Бог, а вже від неї самої, а також батьків та вчителів  залежить, наскільки цей талант буде розвинено.

 

На святі були присутні гості, які постійно підтримують ініціативи, спрямовані на розвиток творчого потенціалу     обдарованої    молоді:

 

головний спеціаліст відділу освіти  виконавчих органів Дрогобицької міської ради Андрій Володимирович Заблоцький, завідувач ММК Галина Григорівна Марчук, головний спеціаліст відділу освіти Войцеховський Олег Романович,  методист міського методичного кабінету Ярослав Йосипович Гевко.

 

Урочистості  вели учні 8-М класу. До речі, кожен із ведучих був також і призером у певній номінації, а саме:

  • Знавці української мови та літератури.
  • Наші поліглоти.
  • Знавці математики.
  • Юні історики.
  • Біологи та екологи.
  • Знавці географії.
  • Юні хіміки та фізики.
  • Знавці інформатики та інформаційних технологій.

 

Нагороджувались також  призери олімпіад з християнської етики, педагогіки та психології, технічної праці та технологій, а також було відзначено юних музикантів, художників та співаків.

 

Організатори свята не оминули увагою і спортсменів школи, як і  учнів, що успішно долають перші сходинки наукових досліджень.

Особливо урочисто було вшановано учнів, які  успішно захищали честь Рідної  школи та й цілого міста на  ІІІ обласному етапі Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін та різноманітних конкурсах.

 

Відзначення та привітання призерів у номінаціях «Талант і майстерність»,  а також  «Наші найдорожчі» проходило надзвичайно хвилююче, адже тут діти дякували своїм наставникам – батькам та вчителям, без яких був би немислимий їхній успіх.

Концертні номери, що звучали упродовж свята, несли у зал виразну національну ідею. Це і мікс творів Володимира Івасюка у виконанні пісенного дуету восьмикласниць Юлі Стебельської та Олі Іванюк, і  задушевне виконання  відомої пісні «Два кольори» славним співаком Першої школи третьокласником Олександром Шутовим, і чудовий виступ англійською мовою Таї Алєсіч, і запальне «Бо ми – українці» шестикласниці Василини Ковальчук. Подих публіки перехоплювало від споглядання ювелірного акробатичного номера наших юних спортсменок Наталі Ляхович та Аліни Мисишин. Ну а подаровані зразковим ансамблем танцю «Верховинка» «Сусідка» і «Марічка» уже вкотре переконали публіку, що наш народ таки непереможний, бо український ген, виражений у слові, пісні, танці, невмирущий.

Свято завершувалось. Грамоти та подарунки у руках учнів, а також ніжні троянди в руках учителів стверджували: незважаючи ні на що, у дітей мусить бути свято. Свято, яке дарує заряд енергії на ще більші звершення в ім’я нашої любої України.

Світлана Фаринович,

вчитель української мови

та літератури

Категорія: Мої статті | Додав: orest (14.05.2014)
Переглядів: 532
Всього коментарів: 0
avatar
Навчальні предмети
Набір учнів
Батьківськй концер
Профорієнтація ДЗС
PISA
Copyright MyCorp © 2018 - м.Дрогобич, вул. П.Сагайдачного, буд. №19