Понеділок, 21.05.2018, 13:22
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Форма входу
Категорії розділу
Виховні заходи [19]
Пошук
МОН України
НУШ
Відділ освіти
Інтелект України
Головна » Статті » Робота в класах » Виховні заходи

Урочиста академія «Нас просто не існує без Шевченка»

200 років минуло з того дня, який дав Україні і всьому людству Вчителя, Першого Повстанця, великого Самостійника, геніального Пророка Тараса Шевченка. 200 років – дата, яка стала символічною для нас, українців, особливо сьогодні. Ми по-новому перечитуємо його рядки-перестороги, рядки-заповіти, рядки-дії.

Саме у такому дусі у нашій школі 11 березня 2014 року відбулась урочиста академія «Нас просто не існує без Шевченка», яку підготували вчителі української мови та літератури разом з учнями 6-М, 7-А, 7-М, 8-А, 8-Б, 8-М, 10-А та 10-М класів.

На цьому величному святі пам’яті Т. Шевченко промовляв до національної свідомості українців, до їхньої честі і гідності. Образ його (у світлі сьогоднішніх подій особливо актуально) став ближчим, дорожчим кожному, хто бачить у відродженні народу перемогу живих, прагнучих розвитку ідеалів.

Доповненням урочистої академії стали гості – солістка народного ансамблю «Верховина», викладач вокалу Галина Гагалович та випускниця нашої школи, сьогодні студентка факультету «Культури і мистецтв. Акторське відділення» Львівського національного університету ім. Івана Франка Ліна Підцерковна.

Автори прагнули донести до кожного: «Така людина не могла з’явитися просто так. Це був якийсь віщий знак. Він є гарантом нашої вічності».

Категорія: Виховні заходи | Додав: orest (20.03.2014)
Переглядів: 380
Всього коментарів: 0
avatar
Навчальні предмети
Набір учнів
Концерт 2018
Профорієнтація ДЗС
PISA
Copyright MyCorp © 2018 - м.Дрогобич, вул. П.Сагайдачного, буд. №19