Понеділок, 10.12.2018, 23:54
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Форма входу
Категорії розділу
кількість учнів [1]
Мої статті [74]
Бібліотека [3]
Історія [53]
Методика [68]
Законодавство [12]
все, що стосуються нормативно-правових актів
Гордість школи [11]
Учнівське самоврядування [8]
Все від учнів
Робота в класах [19]
Робота проведена коасними керівниками та вчителями початкових класів
Для вчителів [1]
Матеріали обмеженого користування
Інформатика [5]
Навчальні програми і плани [0]
Пошук
МОН України
НУШ
Відділ освіти
Інтелект України
Головна » Статті » Мої статті

Діючий шкільний парламент

Президент і його команда

Президент

Діана Лучечко

 

Всім привіт!

Мене звати Діана Лучечко.

Навчаюсь у 9-А класі. В мене є багато захоплень, маю і певні досягнення. А саме - призові місця на олімпіадах, перемоги у літературних конкурсах, у захисті проектів. Люблю малювати, вишивати, плести бісером, мені подобається займатися кінним спортом. У вільний час читаю багато художньої літератури, люблю подорожувати. Мені імпонують цікаві люди і приваблюють яскраві особистості.
 

Заступник президента

Брезецька Андріана

Мене звати Брезецька Андріана, і я заступник президента школи. Навчаюсь у 9-А класі. Люблю малювати, робити біжутерію та декорації для інтер'єру з бісеру. Я багато читаю, займаюся хендлінгом-підготовкою і показом собак на виставках.

Міністр культури і дозвілля

Іванусів Вікторія

Усім привіт!

Звуть мене Вікторія Іванусів. Я міністр культури і дозвілля. Навчаюсь у 10-М класі.

Закінчила музичну школу і вже протягом десяти років моє життя пов’язане з танцювальним клубом "Ультра". Вивчаю іноземні мови, бо це дуже цікаво і корисно для саморозвитку. Зі мною ваше шкільне життя буде яскраве і неповторне.
 

1-й заступник Міністра культури і дозвілля

Марків Анастасія

Я - Марків Анастасія, навчаюся в 10-М класі ЗОШ №1 ім. Івана Франка.

У вільний від навчання час люблю переглядати цікаві фільми, фотографувати, співати, танцювати, читати і малювати . Закінчила музичну школу, вивчаю іноземні мови, читаю вірші. Не люблю сіру буденність, тому буду намагатися урізноманітнювати шкільне життя яскравими конкурсами та іграми.

2-й заступник Міністра культури і дозвілля

Мізерак Влада

Я - Мізерак Владислава. Друзі кличуть мене просто Влада.

Навчаюсь у 10-М класі Франкової школи м. Дрогобича. У вільний час люблю фотографувати і малювати, тому вважаю себе творчою людиною. Під час роботи у парламенті моєю метою є набуття навиків лідерства та вміння працювати в команді, а також розвиток нових талантів нашої школи.

Міністр інформації

Романяк Богдан

Привіт!

Я - Романяк Богдан, навчаюсь у 10-М класі.

Я Міністр інформації. Веду активний спосіб життя. Люблю гуляти із друзями. У вільний час знімаю відео та вивчаю мови програмування. Я переможець міських олімпіад з інформатики та ІТ, а також учасник обласних олімпіад. Вважаю, що потрібно висвітлювати всі новини, які відбуваються. Саме тому я Міністр інформації і хочу втілити свої задуми в межах школи.

Заступник Міністра інформації

Петруняк Остап

Мене звуть Петруняк Остап. Я заступник Міністра інформації. Учень першої не тільки за назвою, а й за значенням школи. Зараз навчаюсь у 9-М класі. Займаюся хортингом. Обожнюю історію та історичні фільми. У майбутньому мрію стати програмістом.

Міністр освіти

Надольська Божена

Всім привіт!

Мене звати Божена Надольська. Я навчаюся у 9-М класі і я - новообраний Міністр освіти. Уже протягом 9-ти років займаюся музикою і танцями. Також я захоплююся вивченням іноземних мов, оскільки це є актуальним та необхідним у сучасному світі. Моїм життєвим кредо є вислів відомого ірландського письменника Бернарда Шоу : «Єдиний шлях, який веде до знань, – це діяльність».

Заступник Міністра освіти

Тищенко Оля

Привіт!

Я - Оля і мені 13 років, навчаюся в 9-М класі. Я заступник Міністра освіти. Веду активний спосіб життя. Танцюю, співаю в шкільному ансамблі «9-та нота», люблю читати та мріяти. Мені дуже подобається весело проводити час, з користю для інших. Бажаю Вам цікавих шкільних буднів. Будьте завжди на висоті!

Міністр милосердя

Софія Загакайло

Привіт!

Мене звати Софія Загакайло. Я Міністр милосердя. Мені 14 років і я навчаюся в 9-М класі. Люблю проводити вільний час з друзями, співаю у шкільному ансамблі. А ще танцюю та навчаюся в музичній школі. Захоплююся фільмами та цікавими книгами. Бажаю всім учням активного навчального року та багато вражень!

Заступник Міністра милосердя

Тищенко Анна

Привіт!

Мене звати Анна, мені 14 років, навчаюся в 9-М класі. Я перший заступник Міністра милосердя. Люблю читати та писати вірші. Також я співаю в шкільному ансамблі «9-та нота» і танцюю.
Переконана, що потрібно бути добрим та щедрим до людей, тварин, природи, тому закликаю вас до спільної праці за наше майбутнє і майбутнє нашої країни.

Категорія: Мої статті | Додав: bogdan_romanyak (14.10.2017)
Переглядів: 266
Всього коментарів: 0
avatar
Навчальні предмети
Концерт 2018
Профорієнтація ДЗС
PISA
Copyright MyCorp © 2018 - м.Дрогобич, вул. П.Сагайдачного, буд. №19