Понеділок, 21.05.2018, 11:17
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Форма входу
Категорії розділу
Різне [1]
Курсові роботи [6]
Олімпіади [5]
З досвіду [4]
Навчальні предмети [34]
Інформатика [1]
Робота з педагогічними кадрами [0]
Школа молодого вчителя [3]
Школа педагогічної майстерності [4]
Позакласна робота [2]
Науково-методична проблема школи [3]
Інтелект України [5]
10 клас [0]
Пошук
МОН України
НУШ
Відділ освіти
Інтелект України
Головна » Статті » Методика » Позакласна робота

Тиждень фізики

 Відповідно до плану роботи школи з 21 по 25 жовтня в школі проходив тиждень фізики.

21.10.2013 року відбулося відкриття тижня: оголошення по радіо та радіогазеті «Фізика та гумор».

Для учнів 5-х класів 21 жовтня проведено позакласний захід – фізична казка «Русалочка» (фото-звіт). Учні 5-А класу озвучували ролі. Після кожної з трьох частин казки вчитель Федуняк О.І. пропонувала усні цікаві задачі та запитання. Висока активність, елементи гри, змагань створювали гарний настрій і хороші результати.

Учні 7-Б класу підготували презентацію «Зародження і розвиток фізики як науки» для учнів сьомих класів.

22.10.2013 року вчителем фізики Войцеховським О.Р. для учнів 8-х класів проведено міні-вікторину «Фізика на службі детективу». Тематика запитань - теплові явища. Клас попередньо поділено на 5 груп. Кожна група мала завдання підготувати по п’ять запитань командам суперників. Вікторина пройшла організовано, команди дотримувались регламенту, запитання цікаві і усі пов’язані з практикою, що, безперечно, піднімає рівень зацікавленості, учні мали можливість пояснити різні явища, дії з точки зору фізики, тобто науково обґрунтувати певні дії, глибше зрозуміти сутність, причини, наслідки різних життєвих ситуацій. Найактивнішими були учні 8-М класу. Боротьба була напружена. Усі команди виглядали достойно і результати усіх команд мало відрізнялись одна від одної. Зі слів учнів: «Фізика допомагає пізнавати світ, це надзвичайно цікавий предмет».

Для учнів 7-х класів вчитель Одинак С.З. запропонувати міні-виставу театру тіней «Дельфіни – рятувальники». Її підготували як проектну роботу учні 9-М класу.

У яскравій і захоплюючій формі презентації було пояснено утворення тіні; показано шлях виготовлення декорацій, написання сценарію для міні-вистави.

Семикласники з великою цікавістю переглянули дійство, намагалися розкрити таємницю утворення тіні розширити й поглибити свої знання, зрозуміти навколишній світ.

23.10.2013 року відбувся конкурс кросвордів, які були розміщені у коридорі ІІІ-го поверху. Найкращим, найзмістовнішим виявився кросворд, який склала група учнів 10 класу.

Для учнів 9-х класу вчитель Одинак С.З. проведено гру «Фізика навколо нас». Чітко окреслено умови гри.

Журі – 3 учениці 11-М класу.

Запитання та ілюстрації до них можна було побачити на екрані, що сприяло кращому розумінню та зацікавленню учнів.

Етапи гри: «Розминка», «Експерт», «Пантоміми», «Домашнє завдання».

Результати: І місце – 9-М клас (32 б.)

                    ІІ місце – 9-А клас (25б.)

                    ІІІ місце  – 9-Б клас (22 б.)

Загалом – це цікавий, добре підготовлений захід з використанням сучасним технологій, сприяє розвитку логічного та аналітичного мислення, виховує почуття колективізму та відповідальності за команду, піднімає мотивацію до навчання.

24.10.2013 року для учнів 10-х класів вчителем Одинак С.Зб. проведено брейн-ринг «Знавці фізики». Запитання озвучував вчитель, відповіді переважно парильні, учні вміють обґрунтовувати, пояснити на основі теоретичних знань з фізики.

Результати: І місце – 10-М клас

                    ІІ місце – 10-Б клас

                    ІІІ місце  – 10-А клас

Усі позакласні заходи заслуговують високої оцінки, допомогли учням ввійти у світ нових наукових і технічних ідей, розвивати творчу ініціативу і самостійність, вміння моделювати, спостерігати, аналізувати і робити висновки, застосовувати свої знання у практичній діяльності. Фізика як наука по природу стала для учнів ближчою, зрозумілішою, багатограннішою, знання якої можна застосовувати для пояснення фізичних явищ, сучасних технологічних процесів, численних машин, механізмів, приладів.

Категорія: Позакласна робота | Додав: orest (10.12.2013)
Переглядів: 457
Всього коментарів: 0
avatar
Навчальні предмети
Набір учнів
Концерт 2018
Профорієнтація ДЗС
PISA
Copyright MyCorp © 2018 - м.Дрогобич, вул. П.Сагайдачного, буд. №19