Четвер, 15.11.2018, 18:55
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Форма входу
Категорії розділу
Різне [1]
Курсові роботи [6]
Олімпіади [5]
З досвіду [4]
Навчальні предмети [34]
Інформатика [1]
Робота з педагогічними кадрами [0]
Школа молодого вчителя [3]
Школа педагогічної майстерності [4]
Позакласна робота [2]
Науково-методична проблема школи [3]
Інтелект України [5]
10 клас [0]
Пошук
МОН України
НУШ
Відділ освіти
Інтелект України
Головна » Статті » Методика » Навчальні предмети

Тиждень історії 12-19.02.2018

РЕЗУЛЬТАТИ
проведення тижня історії

(12-19.02.2018)

З 12 лютого 2018 року проводились заходи в рамках тижня історії.

12.02.2018 року:

У понеділок почалась Виставка учнівских робіт з історії (на 4 поверсі нашого навчального закладу біля каб.№47-48). На цій виставці представлені кращі роботи наших учнів з різноманітної тематики. В основному представлені роботи являються проектними, а частина - візуальні представлення окремих етапів історії України.

Одночасно з понеділка почала діяти виставка книг у шкільній бібліотеці для ознайомлення учнів з новинками історичної літератури, історії нашого шавчального закладу та історії українского народу, окремо висвітлені пам'ятні події, які припадають на лютий місяць 2018 року.

Стартував історичний конкурс серед бажаючих і зацікавлених у вивчені минулого для перевірки своїх знань. ІСТОРИЧНИЙ КОНКУРС.

13.02.2018 року:

У вівторок вчитель історії О.Т.Півала провів конференцію на тему "100-ліття створення УНР" в якій взяли учні 9-х класів. Виступи учнів охопили весь період існування Української Центральної ради та Української Народної Республіки. Вчитель в кінці конференції узагальнив результати конференції та пробів аналогії з сучасною ситуацією в Україні.

Вчитель історії Кундис В.Я.провів історичні змагання серед учнів 7-х класів:

Знання основних подій історії

Знання історичних термінів

Знання хронології Галицько-Волинського князівства

Змагання сприяли, щоб учні звернули увагу на свої пропуски у знаннях, а також зрозуміли використання вивченого на уроках.

14.02.2018 року:

На 2-3 уроках було проведено силами учнів 11-М класу (Городиський Богдан та Алєсіч Тая) провели ознайомлення учнів з історичною інформацією про "Революцією гідності та Героями Небесної Сотні", попередили учнів що з нового тижня відбудеться всеукраїнське відзначення пам'яті подій Революції гідності та ознайомили із заходами, які будуть проводитись в стінах нашого навчального закладу (Підготував вчитель Кундис В.Я.).

Після уроків відбулась історична гра - "брейн-ринг" між учнями 6-х класів

Перемогу здобула команда 6-В класу.

Провів гру вчитель Півала О.Т.

15.02.2018 року:

Вчитель Кундис В.Я. провів конференцію "Славетні сторінки історії України: Революція гідності і Герої Небесної Сотні". Присутні учні 7-А класу та 11-М класу змогли переглянути документальні кадри з тих днів ознайомились з хронологією подій, змоглипобачити дрогобичан та інших громадян України, які віддали своє життя за волю і честь. Коментарі вчителя допомогли учням зрозуміти зв'язок між минулим і сучасним, причини проведення АТО. Враження від перегляду були настільки сильними, що весь час перегляду пройшов у повній тиші.

.

16.02.2018 року:

Проведено підсумки тижня історії. Учасники провели обговорення результатів і визнали високий патріотизм наших учнів. зменшення байдужості та ріст чуйності.

ВИСЛОВЛЮЄМО ПОДЯКУ ВСІМ ХТО СПРИЯВ ПРОВЕДЕННЯ ТИЖНЯ ІСТОРІЇ ТА ПРИЙМАВ АКТИВНУ УЧАСТЬ В КОНКУРСАХ.

Категорія: Навчальні предмети | Додав: wolfstar (24.02.2018)
Переглядів: 82
Всього коментарів: 0
avatar
Навчальні предмети
Концерт 2018
Профорієнтація ДЗС
PISA
Copyright MyCorp © 2018 - м.Дрогобич, вул. П.Сагайдачного, буд. №19