П'ятница, 17.11.2017, 21:33
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Форма входу
Категорії розділу
Різне [1]
Курсові роботи [6]
Олімпіади [5]
З досвіду [4]
Навчальні предмети [30]
Робота з педагогічними кадрами [0]
Школа молодого вчителя [3]
Школа педагогічної майстерності [4]
Позакласна робота [2]
Науково-методична проблема школи [3]
Інтелект України [5]
Пошук
МОН України
Відділ освіти
Інтелект України
Головна » Статті » Методика » Курсові роботи

Захист науково-дослідних робіт з історії та української філології в 2015/2016 н.р.

16 травня 2016 року о 14.15 відбувся захист науково-дослідних робіт з історії та української філології в кабінеті №28.

На огляд журі (голова - Ніколаюк І.І., члени - Кочиндик М.Я., Федишин Г.П.) було представлено ряд науково-дослідних робіт переважно учнів 9-11 класів.

У категорії "Українська філологія" була представлена робота учениці 9-А класу Кулик Марти на тему "Кольори в творчості М.Коцюбинського". Учениця оглянула творчість М.Коцюбинського і навела ряд прикладів з посиланням на рядки творів, де пояснила значення кольорів та їх розкриття автором.

Дана робота автоматично заняла І місце у категорії "Українська філологія".

 

У категорії "Історія" були представлені роботи:

  • Гавц Анна-Марія, Іванців Юлія "Німецька окупація Львова" (11-А)
  • Гера Сюзанна, Сирватка Юлія "Громадсько-політична діяльність отця Северина Бараника у Дрогобичі у міжвоєнний період" (11-А).
  • Мотрич Оксана "Сталін: З ним і без нього" (11-А).
  • Соломчак Мар'яна, Петрушко Катерина "Дрогобич і видатні місця" (11-А)
  • Дихтярук Уляна "Діяльність ОУН-УПА на Дрогобичині" (11-А)
  • Романів Наталія "Наполеон Бонапарт" (9-М)
  • Кагуй Марта "Вікінги" (9-М)
  • Качмар Валерія-Марія "Народні звичаї населення Карпат" (9-Б)

В результаті виступів із доповідями про результати досліджень журі розподілило призові місця наступним чином:

І місце - Байкенич Андріанна, Данильченко Ірина

ІІ місце - Кагуй Марта, Гера Сюзанна, Сирватка Юлія

ІІІ місце - Качмар Валерія-Марія, Гавц Анна-Марія, Іванців Юлія


АНГЛІЙСЬКА МОВА

ІІ місце - Кучма Павло (9-М), "Computer in my life" (Ніколаюк Галина Василівна)

ІІ місце - Петруняк остап (7-М), "Summer sports" (Романів Наталія Петрівна)

ІІІ місце - Кіхтяк Павло, Надольська Божена (7-М),  "Taras Shevchenko - an Outstanding Ukrainian" (Романів Наталія Петрівна)

ІІІ місце - Тищенко Анна і Ольга (7-М), "Ukrainian and English Holidays" (Романів Наталія Петрівна)

ІІІ місце - Каспрів Софія, Волошин Марта (8-М), "Euromaidan in Ukraine" (Чайківська Леся Степанівна)


ГЕОГРАФІЯ

І місце - Алєсіч Таїсія, Городиський Богдан (9-М), "Бойки і Бойківщина"

ІІ місце - Кагуй Марта, Пилипів Василина (9-М), "Етнографічні райони Карпат: Бойківщина, Гуцульщина, Лемківщина"

ІІІ місце - Фаль Анастасія, Романів Наталія (9-М), "Українська діаспора"


ПОЛЬСЬКА МОВА

І місце – Ткач Анна (6-М), «Багатокультурний світ Дрогобича і «Атлантиці» Анджея Хцюка»

ІІ місце – Задорожна Юлія (6-Б), «Магічний світ багатокультурного Дрогобича»

ІІ місце – Сачук Лілія (6-В), «Відомий Дрогобичанин – Бруно Шульц»

ІІ місце – Антоник Катерина (6-А), «Візія України в «Сонетах Кримських» Адама Міцькевича»

ІІІ місце – Данилюк Тетяна (6-Г), «Образ України в історичній трилогії Генрика Сенкевича»

ІІІ місце – Шуфлат Олена (6-А), «Борислав – галицька Пенсильванія»


БІОЛОГІЯ

І місце – Ляхович Ілона (11-М), «Дієта в підлітковому віці: шкідливо чи корисно»

ІІ місце – Лазарів Олеся (11-М), «Вплив будівельних матеріалів на організм людини»


ТРУДОВЕ НАВЧАННЯ

І місце – Бакалік Назар (7-М), «Годинник», (Татарський Михайло Степанович)

І місце – учнів 8-М класу, «Пошиття плечевого виробу сукні», (Лісович Оксана Володимирівна)

ІІ місце – Буштин Ігор (8-Б), «Квіти», (Татарський Михайло Степанович)

ІІ місце – Тренчук Святослав (9-М), «Випалювання картинок» (Татарський Михайло Степанович)

ІІІ місце – учні 10-М класу, «Аплікації з тканини «Соняшник», (Шильник Ірина Ігорівна)

ІІІ місце - учні 10-А класу, "Великодня композиція", (Лісович Оксана Володимирівна)


МАТЕМАТИКА

І місце - Кагуй Марта (9-М), "Золотий перетин. Пропорції у живій природі", (Колечко Марія Василівна)


ФІЗИКА

І місце - Лучечко Діана (7-А), "Атмосферний тиск", (Федуняк Олеся Ігорівна)


ХІМІЯ

І місце - Кагуй Марта, Дякович Христина (9-М) "Мило власного виробництва" (Тустановська Оксана Михайлівна)

ІІ місце - Романів Наталя, Фаль Анастасія (9-М) "Екологічна стежка "Слідами Івана Франка" (доцент кафедри хімії ДДПУ ім. І. Франка Гвоздецька Г.В., Тустановська О.М.)

Категорія: Курсові роботи | Додав: wolfstar (16.05.2016)
Переглядів: 240
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Набір учнів
Батьківськй концер
Copyright MyCorp © 2017 - м.Дрогобич, вул. П.Сагайдачного, буд. №19