Понеділок, 21.05.2018, 11:16
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Форма входу
Категорії розділу
кількість учнів [1]
Мої статті [74]
Бібліотека [3]
Історія [52]
Методика [68]
Законодавство [12]
все, що стосуються нормативно-правових актів
Гордість школи [11]
Учнівське самоврядування [8]
Все від учнів
Робота в класах [19]
Робота проведена коасними керівниками та вчителями початкових класів
Для вчителів [1]
Матеріали обмеженого користування
Інформатика [5]
Пошук
МОН України
НУШ
Відділ освіти
Інтелект України
Головна » Статті » Мої статті

Методичне об'днання вчителів фізики

5 березня в ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Івана Франка відбулося методичне об'єднання вчителів фізики мм. Дрогобича та Стебника.

З вітальним словом до присутніх звернулася заступник диркетора з навчально-виховної роботи Калічак Ореста Ярославівна. У своємі виступі Ореста Ярославівна звернула увагу на давню історію та напрями діяльності школи, роль адміністрації в організації навчально-виховного процесу на уроках фізики.

 

Методист міського методичного кабінету Гевко Я.Й. звернув увагу вчителів на проблеми використання мультимедійних технологій як засобу активізації навчально-виховного процесу на уроках фізики.

Наступним пунктом роботи методичного об'єднання був відкритий урок вчителя фізики Одинак С.З. (вища кваліфікаційна категорія, звання "старший учитель") на тему "Лінзи. Формула тонкої лінзи. Побудова зображень у лінзах. Розв’язування задач та вправ" в 7-М класі. Тип уроку: урок-практикум з розв'язування задач. На початку уроку Одинак С.З. налаштувала дійтей на позитивний настрій за допомогою друга - сонячного зайчика, якому потрібна допомога учнів 7-М класу.  Під час уроку був проведений фізичний диктант, за результатами якого учні утворювали групи для розв'язування задач різних рівнів складності. На уроці Світлана Збиславівна обрала диференційований підхід  до розв'язування задач. Під час уроку діти показали знання з вивченої теми, обрунтовували свої відповіді, проявляли швидкість при розв'язуванні задач. Одинак С.З. знайшла спільну мову з учнями, що дозволило провести урок на високому рівні.

Після уроку учасникам методичного об'єднання була запропонована екскурсія у шкільний музей історії навчального закладу. Учні 8-М класу показали аспекти формування національної свідомості учнів та поглиблення духовної спадщини поколінь у процесі історії розвитку “Рідної школи”.

Після екскурсії вчителям фізики Знак О.Л.(вчитель інформатики) і Федуняк О.І. (вчитель фізики) продемонстрували використання смарт-технологій на уроках фізики. Вчителі фізики Одинак С. З. і Федуняк О.І. показали один із напрямків свої роботи, а саме дослідницька, яка активізує пізнавальну діяльність учнів на уроках фізики: "Театр тіней" (група учнів 8-М кл, керівник Одинак С.З.), "Чарівний світ кристалів" (група учнів 5-А, Б кл., керівник Федуняк О.І.). 

Завершальним акордом методичного об'єднання стало обговорення всіх проведених заходів. Вчителі обмінялися своїми враженнями, подякували вчителям школи за обмін досвідом, дітям за роботу на уроці та за цікаву екскурсію. Гевко Я.Й. відзначив професіоналізм, творчість і креативність вчителів фізики ЗОШ № 1 ім. І.Франка, а також висловив подяку адміністрації школи за організацію і проведення методичного об'єднання вчителів фізики мм. Дрогобича і Стебника.

 

 

 

 

 

Категорія: Мої статті | Додав: orest (26.03.2014)
Переглядів: 391
Всього коментарів: 0
avatar
Навчальні предмети
Набір учнів
Концерт 2018
Профорієнтація ДЗС
PISA
Copyright MyCorp © 2018 - м.Дрогобич, вул. П.Сагайдачного, буд. №19