Вівторок, 11.12.2018, 01:02
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Форма входу
Категорії розділу
історія закладу [50]
Історія класів [0]
історія України [3]
Пошук
МОН України
НУШ
Відділ освіти
Інтелект України
Головна » Статті » Історія » історія закладу

Відкриття нового музею

ВІДКРИТТЯ НОВОГО МУЗЕЮ

24.10.2002 р. двері музею "Рідна школа” знову гостинно відчинилися для почесних відвідувачів після багаторічної перерви. В оновленій кімнаті було велелюдно. Адже відбувалась небуденна подія – здійснювався чин посвячення та відновлювалась робота шкільного музею. Почесними гістьми цього свята були п.Надія Костик, п.Левко Луців, п.Стефанія Колінко-Мацюрак, п.Володимир Кунців, п.Олена Німилович, п.Ярослав Кирилів, п.Богдан Чапля, сестри п.Ліда і п.Любов Дутко, п.Михайло Мацюпа, п.Ярослав Ольховий, п.Михайло Богаченко.

На жаль, серед колишніх гімназистів уже не було п.Мирона Дутка, який відійшов у вічність у серпні 2002 році. Саме він у 90-их рр. найбільше працював для відкриття даного музею. Присутні вшанували його пам’ять хвилиною мовчання.

Після проведення о.Мирославом Соболтою чину освячення оновленої музейної кімнати було здійснено екскурс у 90-ті, коли музей створювався. А потім виступали колишні гімназисти, які згадували роки навчання в гімназії, раділи з того, що музей живе, впізнавали на фотографіях знайомих, друзів, однокласників, учителів. п.Надія Костик провела першу екскурсію за матеріалами фотостендів

У роках кожного гостя пломеніли червоні троянди – символ пошани і вдячності теперішнього шкільного покоління своїм славним попередникам. Відрадно, що усі колишні гімназисти та учні  Народної  школи  ім. Т.Шевченка,  яка функціонувала у 30-ті рр. у цьому ж приміщенні, що і гімназія, радо прийняли запрошення та взяли участь в урочистостях. Це свідчить про неперервність єдності поколінь.

Тож в добру путь, музею! Веди шляхами історії нескінчений потік української дітвори, аби росла вона, плекаючи славні традиції Рідної школи!

Світлана Фаринович,

завідувач музею "Рідна школа”

Категорія: історія закладу | Додав: wolfstar (15.08.2013)
Переглядів: 509
Всього коментарів: 0
avatar
Навчальні предмети
Концерт 2018
Профорієнтація ДЗС
PISA
Copyright MyCorp © 2018 - м.Дрогобич, вул. П.Сагайдачного, буд. №19