Середа, 14.11.2018, 15:40
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Форма входу
Категорії розділу
історія закладу [50]
Історія класів [0]
історія України [3]
Пошук
МОН України
НУШ
Відділ освіти
Інтелект України
Головна » Статті » Історія » історія закладу

Русавський Богдан Григорович
РУСАВСЬКИЙ
Богдан Григорович

Русавський Богдан Григорович – відмінник народної освіти, ветеран ІІ світової війни, директор середньої школи № 1 протягом багатьох років. Він - великий ентузіаст освіти, талановитий організатор педагогічного колективу. Це один з директорів, якому в тоталітарному режимі вдалося зберегти і примножити кращі традиції гімназії і створити нові.  Тільки завдяки Богдану Григоровичу на СШ № 1 збереглась меморіальна дошка Івана Франка, символічний флюгер "РШ” – рідна школа.

Русавський Б.Г. – чудовий оратор, талановитий педагог, тонкий психолог, мудрий наставник. Він умів побачити в кожному учителю властиву лише йому педагогічну майстерність і розвинути її. Особливо цінував та підтримував молодих, талановитих учителів, дбав про їх ріст, виводив у майстри педагогічної справи. Не терпів ледарів, окозамилювачів.

 

Традиції, які народжувались при Русавському Б.Г., і сьогодні домінують у роботі педагогічного колективу школи. Наші учні одержували міцні знання з хімії, математики, фізики, англійської мови, історії та інших предметів. Перемагали на міських предметних олімпіадах. Учитель першої школи – це була і величина, і особистість. В цьому велика заслуга її директора - Русавського Богдана Григоровича.

Категорія: історія закладу | Додав: wolfstar (14.08.2013)
Переглядів: 499
Всього коментарів: 0
avatar
Навчальні предмети
Концерт 2018
Профорієнтація ДЗС
PISA
Copyright MyCorp © 2018 - м.Дрогобич, вул. П.Сагайдачного, буд. №19