Середа, 14.11.2018, 16:15
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Форма входу
Категорії розділу
історія закладу [50]
Історія класів [0]
історія України [3]
Пошук
МОН України
НУШ
Відділ освіти
Інтелект України
Головна » Статті » Історія » історія закладу

Лужецька Ольга Василівна

ЛУЖЕЦЬКА 

Ольга Василівна

У СШ № 1 завжди витає дух колишньої гімназії – дух аристократизму, інтелігентності, високості думки. А плекає цей дух і гідно несе звання керманича школи сьогоднішній директор – Ольга Василівна Лужецька.

Прийшла Ольга Василівна у школу ще зовсім молодою у 1976 році. На посаді директора – з 1997 року. Звичайно, керувати школою завжди нелегко. А нині шкільний колектив – це 103 педагогічних працівники, 22 людини обслуговуючого персоналу. У СШ № 1 навчається 1184 учні.

Стиль керівництва Ольги Василівни Лужецької – демократичний. Директор намагається кожного зрозуміти, підтримати. Шанує і поважає Особистість. Підтримує та вітає кожну творчу ініціативу вчителів та учнів.

Багато уваги директор приділяє створенню позитивного мікроклімату, котрий неминуче виникає навколо справжньої особистості і котрий здатний впливати на інших. Ольга Василівна вміє визнати успіх вчителя – і початківця на педагогічній ниві, і досвідченого фахівця. Це сприяє встановленню гармонійних стосунків між адміністрацією та вчителями.

Вміти цінувати людей – велике мистецтво. Так працює Ольга Василівна Лужецька. За колег радіє, бо каже, що їх успіхи – це і її успіх. А радість від досягнутого учнями школи – це теж її радість.

Нинішній директор СШ № 1 працює для людей, віддає їм увесь свій творчий потенціал, свою людяність, порядність і доброту. Це сприяє тому, що школа націлена у майбутнє – світле і оптимістичне.

Категорія: історія закладу | Додав: wolfstar (14.08.2013)
Переглядів: 845
Всього коментарів: 0
avatar
Навчальні предмети
Концерт 2018
Профорієнтація ДЗС
PISA
Copyright MyCorp © 2018 - м.Дрогобич, вул. П.Сагайдачного, буд. №19