Середа, 14.11.2018, 15:10
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Форма входу
Категорії розділу
історія закладу [50]
Історія класів [0]
історія України [3]
Пошук
МОН України
НУШ
Відділ освіти
Інтелект України
Головна » Статті » Історія » історія закладу

Ковальська Дарія Маркіянівна

КОВАЛЬСЬКА

Дарія Маркіянівна

Ковальська Д.М. працювала вчителем математики в СШ № 1 м. Дрогобича з 1962 року після закінчення з відзнакою Дрогобицького педагогічного інституту. Вона – досвідчений фахівець, який знає свою справу, любить дітей.

Постійно вдосконалюючи свою майстерність, дає учням глибокі і ґрунтовні знання. Працює в класах з поглибленим вивченням математики, велику увагу приділяє обдарованим учням, які постійно займають призові місця на міських олімпіадах, неодноразово були призерами обласних олімпіад. Більшість вихованців Ковальської Д.М. поступають у вищі навчальні заклади.

Вчитель досконало володіє методикою проведення уроків різних типів, практикує викладання матеріалу блоками, вивільнюючи час для практичних занять, для розвитку творчого мислення.

Опрацювала та активно втілює на уроках такі питання, як "Створення проблемної ситуації на уроках математики”, "Самостійні роботи на уроках математики”, "Систематизація та узагальнення знань учнів”. Працює над темою "Інтерактивні методи навчання”, багато уваги приділяє груповій роботі учнів.

На уроках вчителя поєднуються науковість і доступність. Цікава і творча праця вчителя, посильне, але повне навантаження учнів сприяють успішному процесу навчання.

Двічі нагороджена грамотою Міністерства України.

Категорія: історія закладу | Додав: wolfstar (16.08.2013)
Переглядів: 453
Всього коментарів: 0
avatar
Навчальні предмети
Концерт 2018
Профорієнтація ДЗС
PISA
Copyright MyCorp © 2018 - м.Дрогобич, вул. П.Сагайдачного, буд. №19