Середа, 14.11.2018, 15:34
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Форма входу
Категорії розділу
історія закладу [50]
Історія класів [0]
історія України [3]
Пошук
МОН України
НУШ
Відділ освіти
Інтелект України
Головна » Статті » Історія » історія закладу

Хомицька Марія Іванівна

ХОМИЦЬКА

Марія Іванівна

У школі працює з 1970 року. Працювала вожатою до 1977 року, з 1977 року по 1980 рік –– вчитель початкових класів. Працює над проблемою "Розвиток творчих здібностей учнів молодшого шкільного віку”.

Із самого початку своєї педагогічної діяльності глибоко вірить у безмежність творчих можливостей кожної дитини. Провідна риса її діяльності – віра в кожну дитину. Вміло передає віру в свої сили вихованцям. Здійснює диференційований підхід до навчальної діяльності учнів. Головним вважає сформувати у своїх учнів позитивне ставлення до навчання, любов до школи.  Для цього зацікавлює вихованців різноманітними дидактичними матеріалами, наочними посібниками. Постійно спонукає дітей зіставляти, порівнювати, щоб розвинути в них активне, творче мислення, виховує самостійність. Прагне, щоб уроки були цікавими.

Навчальну діяльність Марія Іванівна поєднує з елементами гри. Частими гостями школярів на уроках стають казкові герої. Використовує усну народну творчість.

Вона завжди ставить перед собою завдання, що повинна навчити дітей не просто дивитись, а й бачити, відчувати світ довкола, вчить дітей пильно придивлятись до навколишнього, помічати дивне й загадкове.

Марія Іванівна вважає доброю підмогою у своїй роботі  тісні творчі контакти з батьками. Адже тільки спільними зусиллями школи та сім’ї можна виховати повноцінну людину.

Категорія: історія закладу | Додав: wolfstar (16.08.2013)
Переглядів: 482
Всього коментарів: 0
avatar
Навчальні предмети
Концерт 2018
Профорієнтація ДЗС
PISA
Copyright MyCorp © 2018 - м.Дрогобич, вул. П.Сагайдачного, буд. №19