Середа, 14.11.2018, 15:10
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Форма входу
Категорії розділу
історія закладу [50]
Історія класів [0]
історія України [3]
Пошук
МОН України
НУШ
Відділ освіти
Інтелект України
Головна » Статті » Історія » історія закладу

Хімчук Наталія Максимівна
ХІМЧУК НАТАЛІЯ МАКСИМІВНА

43 роки педагогічного стажу за моїми плечима. У стінах СШ №1 працювала з 1968 року по 1996 рік, а це – 28 років.

За час роботи в школі була завідувачем кабінетом біології, керівником міського методоб’єднання вчителів біології, керувала школою трудового досвіду вчителів міста, співпрацювала з Львівським інститутом удосконалення вчителів.

Про педколектив СШ №1 у міській газеті писали, що це "загін маяків народної освіти”. Працюючи у такому колективі, неможливо було залишатись байдужим до цієї роботи. Всі сили йшли на творчу, самовіддану працю. Це була величезна робота над удосконаленням обладнання кабінету біології, робота на пришкільній ділянці, підготовка учнів до міських, обласних, республіканських олімпіад.

По вул. Сагайдачного знаходилась пришкільна ділянка. На ній бувала з самого ранку. Вирощувала овочі, зернові та технічні культури. Намагалась прищепити учням любов до землі і праці. Серед кращих були – Чапоський М., Витрикуш О., Павлишак І., Іванюш Я., Дорох Л. та ін.

Прагнула дати учням ґрунтовні знання - і це дало свої плоди. Наприклад, учениця Рогуцька Ольга брала участь у республіканській олімпіаді "Юний біолог”, продемонструвала міцні знання і зайняла І місце. Вона була нагороджена дипломом І-го ступеня і пам’ятним подарунком.

Здавалось, що більшої нагороди вчителю не треба. А сьогодні Рогуцька О.П. – відомий лікар – терапевт у міській лікарні.

Мій вихованець Блашків Тарас закінчив Московський інститут біофізики. Зараз працює у Києві інженером-генетиком.

Згадуючи про кабінет біології і його підсобне приміщення ( площею=30 кв.м.), можна стверджувати, що це була творча зелена лабораторія. Вона потопала у кімнатних квітах, які вирощували учні. Тут завжди були акваріуми з декоративними рибками, їжаки, морські свинки. Учні із задоволенням працювали у живому куточку.

Нинішній лікар-хірург Денис Ростислав з великим захопленням доглядав за рибками і акваріумом. Я була щаслива, коли бачила очі своїх учнів. Все, чим ми займались, захоплювало нас так, що часто засиджувались у школі до 6–7 години вечора. Інколи я забувала про сім’ю і дім. Кожен мій день починався з раннього ранку. Я намагалась перечитати пресу, довідникову літературу, знайти нові біологічні відомості, щоб донести їх до учнів.

Ритм життя був шалений. Була стомлена, але задоволена, бо моя праця була високо оцінена учнями, батьками, колегами, дирекцією. За це отримувала нагороди Міністерства освіти, області, міста. Двічі удостоєна звання "Старший вчитель”.

Категорія: історія закладу | Додав: wolfstar (19.08.2013)
Переглядів: 488
Всього коментарів: 0
avatar
Навчальні предмети
Концерт 2018
Профорієнтація ДЗС
PISA
Copyright MyCorp © 2018 - м.Дрогобич, вул. П.Сагайдачного, буд. №19