Неділя, 20.05.2018, 12:07
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Форма входу
Категорії розділу
історія закладу [49]
Історія класів [0]
історія України [3]
Пошук
МОН України
НУШ
Відділ освіти
Інтелект України
Головна » Статті » Історія » історія закладу

Гаврилик Мирон Юліанович

ГАВРИЛИК

Мирон Юліанович

Дещо про себе. Народився 1938 р. в с. Ясениці Сільній Дрогобицького р-ну.

1960 р. закінчив Кременецький педаго­гічний інститут. Служба в армії. 1963 р. влаштувався на роботу в Дрогобицьку СШ №1. Ім. Івана Франка. В школі панував дух колишньої гімназії. Це було помітно по учнях, родичі яких колись навчалися тут. Я не буду вказувати прізвища тих дітей, але їх була значна кількість. Це перше, що мені сподо­ба­лось при знайомстві з учнівським колективом.

Учительський колектив був великий. І як в кожному колективі, були свої групи людей, незалежно від того, до якої кафедри вони належать. Вони обмінювалися досвідом своєї роботи, поглядами на ті чи інші події, висловлювали свою думку, обмінювалися творами "забутих”, або точніше сказати, небажаних авторів. Це таких, як М.Грушевський, М.Аркаса, В.Еллана-Блакитного, В.Лапинського та ін.

У колективі часто проводились культурно-розважальні заходи. Це відзначення круглих дат народження колег, новорічні вечори (на яких дуже часто лунали колядки), для чоловіків - День армії, жінкам – День 8 березня. Цікаво пройшла зустріч КВК між педколективом СШ №1 і СШ №5.

Хороша була традиція проведення спортивних змагань серед працівників освіти, звіт колективу по художньому читанню, огляди художньої самодіяльності.

Категорія: історія закладу | Додав: wolfstar (14.08.2013)
Переглядів: 327
Всього коментарів: 0
avatar
Навчальні предмети
Набір учнів
Концерт 2018
Профорієнтація ДЗС
PISA
Copyright MyCorp © 2018 - м.Дрогобич, вул. П.Сагайдачного, буд. №19